Jak chronić się przed insektami


Rodzaje moskitier

Rodzaje moskitier

Jak chronić się przed insektami


Jak zapowiadają serwisy informacyjne w tym roku (przyp. red. 2024) czeka nas plaga komarów.

Co dla zwierząt jest na plus i oznacza więcej pożywania to dla ludzi niekoniecznie. Wprawdzie Państwowa Inspekcja Sanitarna uspakaja, że występujące na naszym terytorium komary nie przenoszą groźnych chorób zakaźnych to i tak spędzają nam sen z powiek.

Jak więc skuteczenie i bezpiecznie chronić się, i nasze dzieci przed nieprzyjemnymi swędzącymi bąblami po ukąszeniu komarów oraz innymi owadami?

Odpowiedź jest prosta: MOSKITIERY.

Moskitera jest naturalnym i bezpiecznym środkiem w walce z komarami oraz innymi owadami. Materiały, z których wykonana jest siatka nie wydzielają żadnych substancji chemicznych, które mogłyby być szkodliwe dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. Jest to praktyczne rozwiązanie, które chroni przed komarami oraz innymi owadami i zanieczyszczeniami na długie lata.

Dlaczego moskitery od WEB-MAR?

Nasze moskitiery wykonane są z gęsto utkanej siątki z włókna szklanego oraz aluminiowej konstrukcji. Siatka moskitiery w kolorze szarym lub czarnym nie zmniejsza widoczności w świetle okna i co ważne jest odporna na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz. Aluminiowa konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość podczas użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • moskitery ramkowe na okna
  • moskitiera rolowana - na okna
  • moskitera na okna dachowe - moskitiera rolowana
  • moskitera drzwiowa - otwierana, montowana na zawiasach
  • moskitiera przesuwna na drzwi tarasowe
  • moskitiera plisowana na drzwi tarasowe i balkonowe

 

Moskitiera okienna ramkowa
Moskitiera okienna ramkowa kołnierzowa

 

Moskitiery przesuwna
Moskitiera przesuwna dwuskrzydłowa

 

Moskitiera plisowana
Moskitiera plisowana

 

Moskitiera otwierana zawiasowa
Moskitiera otwierana zawiasowa drzwiowa

 

Kolejnym argumentem przemiawiającym za wybór naszych moskiter jest fakt, że są one wykonywane pod dokładny wymiar. Wykonujemy kompleksową usługę doradztwa, pomiaru, wyceny i montażu. Dlatego też nasze produkty są zamontowane solidnie i prezecyjnie. Ryzyko, że nie proszony owad przeciśnie się do naszego pomieszania jest zerowe.

Moskitiery od WEB-MAR to zdecydowanie najlepsza taktyka na wygranie bitwy z komarami i innymi owadami w okresie wiosenno-letnim. Unikając stosowania chemicznych, trujących preparatów otrzymujesz szczelną i stabilną ochronę Twoich bliskich na lata.

Zachęcami do odwiedzenia naszego bloga: Blog-WEB-MAR oraz profili w mediach społecznościowych Facebook i Instagram

 

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą w naszym salonie.

 

Autor: Kamila K.