Rolety


Rolety materiałowe tekstylne

Rolety w kasetach i bez kaset

Rolety


Rolety materiałowe chronią przed promieniami słonecznymi i ograniczają widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są estetycznym i funkcjonalnym dodatkiem do wystroju okna.

Duża kolekcja wzorów, kolorów i grubości materiałów tekstylnych pozwala dopasować rolety do każdego wnętrza. Bogata oferta materiałowa pozwala na dopasowanie rolet do funkcji oraz charakteru pomieszczenia.

Jasne transparentne materiału nie powodują całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, pozwalają na rozświetlenie go z jednoczesnym zapewnieniem prywatności mieszkańcom.

Z kolei wzorzyste materiały nadadzą wnętrzu głębię i indywidualny wygląd. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się w salonie i pokojach gościnnych.

W pomieszczeniach służących jako sypialnia lub mocno nasłonecznionych, warto zastosować tkaniny typu blackout, które pozwolą na całkowite zaciemnienie wnętrza dodatkowo powodując izolację termiczną od słońca.


Rolety zaciemniające

Rolety wolnowiszące


Rolety tekstylne bez kasetowe to praktyczne i estetyczne osłony okien podwyższające funkcjonalność i estetykę pomieszczeń.

Montaż inwazyjny przy użyciu wkrętów i kołków

Bogata gama kolorów tkanin

Roleta produkowana na wymiar

Sposoby montażu: do wnęki, do ściany, do sufitu, zawieszane na ramę okna

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci


Rolety typu Dzień Noc

Rolety wolnowiszące


Wolnowiszące rolety dzień noc to estetyczne i funkcjonalne osłony okienne łączące w sobie cechy rolet materiałowych, firanki i żaluzji.

Materiał rolety dzień noc składa się z dwóch warstw o naprzemiennie ułożonych pasach z transparentnej i zaciemniającej tkaniny.

Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła w zależności od potrzeb.

Montaż inwazyjny przy użyciu wkrętów i kołków

Bogata gama kolorów tkanin

Roleta produkowana na wymiar

Sposoby montażu: do wnęki, do ściany, do sufitu, zawieszane na ramę okna

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci


Roleta w kasecie z prowadnicami

Rolety w kasetach


Rolety materiałowe w kasecie to rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność i doskonały wygląd.

Kaseta wykonana z wysokiej jakości aluminium lub PCV, w której ukrywa się cały mechanizm wraz z rurką na której jest nawinięty materiał.

Głównym zadaniem kasety jest nie tylko ochrona tkaniny przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, lecz także podnoszenie walorów estetycznych.

Prowadnice boczne utrzymują materiał blisko szyby, co sprawia, że tkanina nie zagina się i nie tworzy prześwitów.

W ofercie rolety kasetowe zaciemniające oraz rolety kasetowe dzień noc.

Do wyboru system z prowadnicami płaskimi (rolety przyszybowe) lub system z prowadnicami przestrzennymi typu "U" (rolety naramowe).

 


Zaciemniające rolety na okna dachowe

Rolety dachowe


Rolety dachowe zapewniają odpowiednią regulację nasłonecznienia poddaszy co zwiększa komfort pomieszczeń. Rolety okienne obniżają temperaturę w pomieszczeniach przy dużym nasłonecznieniu, w zimie natomiast zapobiegają uciekaniu ciepła

Rolety mogą być montowane do wszystkich typów okien dachowych takich producentów okien jak: Velux, Fakro, Okpol czy Roto oraz do okien nietypowych.

 


Roleta rzymska mechanizm łańcuszkowy

Rolety Rzymskie


Rolety rzymskie są alternatywą dla tradycyjnych firan i zasłon. Zasada działania podobnie jak w rolecie zaciemniającej daje nam możliwość regulacji dopływu światła do pomieszczenia w zależności od użytego materiału i miejsca do ktorego opuścimy roletę.

Rolety rzymskie to rozwiązanie, które pozwala na ciekawe udekorowanie okien, polepszając walory estetyczne pomieszczeń.

Szeroki wybór tkanin o różnej kolorystyce, grubości i wzorzystości pozwoli bez trudu dopasować Państwu roletę rzymską do własnych preferencji.